Szanowni Państwo! Choć patrząc z zewnątrz może się to wydawać niemożliwe, zapewniamy, że w środku wszystko gra, a właściwie gotowe jest, żeby zacząć grać i brakuje nam do tego już tylko Was – Widzów. Czekamy na Państwa – i to pod „Wysokim napięciem”

(taki tytuł nosi autorski spektakl Zbigniewa Stryja, na który zapraszamy) - już w najbliższą sobotę i niedzielę o godz. 18.00.

Zdajemy sobie sprawę, że dotrzeć do nas w tych dniach nie będzie łatwo, a perspektywa przedzierania się przez wielki plac budowy może odstraszać. Zapewniamy, że nie jest tak źle, a żeby Państwu tę przeprawę ułatwić, zamieszczamy mapkę wskazującą, jak przybywając z różnych stron można „suchą stopą” pokonać przeszkody i wkroczyć w bezpieczne wnętrza Teatru. W miarę postępu prac mapkę tę będziemy aktualizowali. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że dla wielu naszych Widzów, przywykłych do bezproblemowego parkowania samochodu na Placu Teatralnym, zniechęcająca może być perspektywa korzystania z nieco bardziej oddalonego parkingu CH Platan. Cóż, możemy powiedzieć tylko tyle: w końcu będzie jak w wielkim mieście! Gdzie możliwość pozostawienia auta tak blisko teatru jest rzadkim, upragnionym komfortem. Sugerujemy jednak, by planując wizytę u nas dołożyć kilka minut (albo i trochę więcej, jeśli ktoś nieodporny na pokusy zakupowe).

Przed nami sezon niełatwy, a ze względu na rozpoczynający się niebawem remont – nie do końca przewidywalny. Tym bardziej liczymy na Państwa – na to, że pomimo ewentualnych przeszkód i niedogodności będziecie z nami równie intensywnie jak dotąd. My ze swej strony zrobimy wszystko, żeby było warto. A kiedy już prace, te na zewnątrz i te w środku dobiegną końca, będzie piękniej, wspanialej i bardziej komfortowo. Czego Państwu, a i sobie życzymy.

Do zobaczenia w Teatrze! Serdecznie zapraszamy!