Kwiecień, plecień itd. A słońca nie widać... Zimno-ciepło jak na karuzeli. Piękną mamy zimę tej wiosny, nie ma co. Siedzicie Państwo przed monitorami i dumacie,...

że majówka za pasem, a szansa na grilla znikoma? Że zostają nudy w TV, facebook i obserwacje przez okno? Nie ma gdzie iść, ogólnie "posucha"? Nam też jest ciężko, też mamy okna i prognozę pogody. Ale posiadamy też dużą salę widowiskową, świetny zespół i wieeeelką ochotę, by grać, bawić i  wzruszać.

DLATEGO MAMY DOBRĄ WIADOMOŚĆ
Bilety na wszystkie spektakle w 1 tygodniu Maja 50% taniej!

Szaleństwo, a co! Zatem nie obcieraj łokci na parapecie i nie męcz pilota. Weź rodzinę i znajomych i spędź MAJÓWKĘ W TEATRZE NOWYM W ZABRZU!

Kasa biletowa (32) 271 54 93 

 

03.05.2017 r. godz. 19:00 O CO BIEGA

„O co biega?” w reżyserii Marcina Sławińskiego to klasyczna brytyjska farsa, która od 1945 roku bawi widzów na całym świecie. Akcja spektaklu dzieje się w czasie II wojny światowej w małym miasteczku położonym gdzieś na angielskiej prowincji. W domu zamieszkałym przez pastora Toopa, jego żonę Penelopę oraz służącą Idę częstym gościem jest miejscowa dewotka, panna Skillon. Bardzo przeszkadzają jej maniery i prowadzenie się żony pastora – byłej aktorki, a obecnie nowoczesnej kobiety.

 

05/06.05.2017 r. godz. 19:00 KU KLUX KLAN

Akcja spektaklu rozgrywa się w Miasteczku Harrison w stanie Arkansas. Miejscu, w którym zdecydowana większość mieszkańców to biali. To pozostałość po czasach, gdy Harrison było tzw. „sundown town” – miastem zachodzącego słońca. Afroamerykanin mógł tu przebywać, ale tylko do zmierzchu. Jest to więc miejsce, w którym zakorzeniły się poglądy konserwatywne, w którym każdy jest obcy, nawet jeśli przybywa z innego stanu. To biały chrześcijański raj.

 

07.05.2017 r. godz. 19:00 WSZYSTKO O KOBIETACH. WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH.

Czy można opowiedzieć "Wszystko o kobietach" i "Wszystko o mężczyznach" w jeden wieczór? Wszystko się może zdarzyć! Zwłaszcza w Teatrze Nowym w Zabrzu. "Wszystko o kobietach" i "Wszystko o mężczyznach" - to sztuki misternie skonstruowane przez współczesnego chorwackiego dramatopisarza Miro Gavrana. Trzy aktorki i trzech aktorów - w przypadku drugiego tytułu - wykreują kilkanaście postaci z pasją i sentymentem, szczerością i humorem, miłością i nienawiścią, szczęściem i rozpaczą. Opowiedzą Państwu różne historie, obnażą skomplikowane relacje międzyludzkie i niezaprzeczalnie - rozbawią!!!

 

 

WYJĄTKOWE CENY NA CZAS MAJÓWKI

 

50 % TANIEJ