na spektakle tego sezonu! ŚMIECH WZBRONIONY i HOTELOWE MANEWRY!

Co można jeszcze zobaczyć przed końcem sezonu teatralnego?

Na czerwcowe spektakle zostało już bardzo niewiele miejsc, ale jest jeszcze ostatnia szansa, żeby obejrzeć w tym sezonie dwa nasze przedstawienia.

Zapraszamy 24 czerwca na świetną komedię Miro Gavrana ŚMIECH WZBRONIONY w reż. Zbigniewa Stryja. ...To jest równanie z trzema niewiadomymi! Szalony trójkąt zależności... Ona, On i...Ona. Obraz rzeczywistości zmienia się jak w kalejdoskopie, romanse i namiętności w tym przedstawieniu to jak domek z kart... Kto odważy się wyjąć kartę z tej kruchej budowli? 
Kto przerwie tę spiralę szalonych zdarzeń? Komedia Miro Gavrana to zaskakująca opowieść, pełna nagłych zwrotów akcji, spotkań na granicy zdrowego rozsądku i humoru...który czasem gorzko smakuje. Śmiech wzbroniony?! Wolno się śmiać, nawet głośno, ale...na własne ryzyko.

BILETY: http://www.teatrzabrze.pl/index.php/repertuar.html?id=1801

25 czerwca, zapraszamy gorąco również wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć HOTELOWYCH MANEWRÓW Michaela McKeever. Akcja farsy w reżyserii mistrza tego gatunku Marcina Sławińskiego, dzieje się w 1942 roku w wielogwiazdkowym hotelu Palm Beach Royale, gdzie ma odbyć się uroczysty koncert dla wyjeżdżających na front żołnierzy. Jak się okazuje w koncercie mają wystąpić dwie nienawidzące się artystki i... żadna z nich nie wie, że wystąpi ta druga. Pech sprawił, że dyrektor hotelu musi je umieścić w jednym apartamencie, w przeciwległych pokojach. Wszyscy wiedzą, że jeśli się spotkają na pewno dojdzie do katastrofy. Dyrektor hotelu stara się, aby do tego nie doszło, co przysparza mu wielu zmartwień, a widzom wielu powodów do śmiechu.

BILETY: http://www.teatrzabrze.pl/index.php/repertuar.html?id=1800

Zapraszamy na ostatnie spektakle tego sezonu!