Drodzy Przyjaciele – Artyści Medycy. Drodzy Przyjaciele Artystów i Medyków.  Serdecznie Zapraszamy na V edycję KONFRONTACJI Med&Art2017 

5. już konfrontacje „Medycyna i Sztuka” – Med&Art 2017, organizowane przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im prof. Zbigniewa Religi i Urząd Miasta Zabrze odbędą się  10 listopada w Zabrzu – jak zwykle w gościnnym Teatrze Nowym (i przy jego aktywnym wsparciu).

 

Konfrontacje „Medycyna i Sztuka” - Med&Art - MA 2017 w Zabrzu, to spotkanie twórców i entuzjastów sztuki związanych profesjonalnie z medycyną. Nie tylko lekarzy, pielęgniarek ale także farmaceutów i pracowników szeroko rozumianego wsparcia naukowo-technicznego i ekonomicznego usług medycznych. Prezentujemy, w otwartym spotkaniu, na różnych scenach, wszystkie rodzaje aktywności artystycznej: muzyka od klasycznej do rockowej, poezja, malarstwo, fotografia, filmy. To już będzie piąte spotkanie, które ma już swoją widownię, bohaterów – unikalny klimat.

 

Honorowym patronem Konfrontacji jest Gospodarz Miasta Pani Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik. Przyjęli również zaproszenie do objęcia honorowym patronatem: Dziekan wydziału zabrzańskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Pan prof. dr hab. n med. Maciej Misiołek oraz dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej prof. dr hab. inż. Marek Gzik.
Konfrontacje Med&Art to radość tworzenia, radość prezentacji, radość rozmowy językiem sztuki ludzi, który na co dzień odpowiadają za nasze życie i zdrowie. Zapraszamy wszystkich lekarzy i studentów medycyny, ludzi wspierających usługi medyczne i naukowców; wszystkich, którzy pośrednio lub bezpośrednio związani są z medycyną. Proszę rozgłosić wśród znajomych, by nikt, dla którego spotkanie mogłoby być ważne nie ominął w tych dniach Zabrza. Wszystkie ważne informacje: www.konfrontacje.info

Proszę koniecznie nas odwiedzić 10 listopada – TEATR NOWY, Zabrze – ZAPRASZAMY!!