BARDZO SIĘ CIESZYMY, BO JUŻ KONIEC WAKACJI!

Skończyły się wakacje!!! I bardzo się cieszymy, gdyż rozpoczynamy nowy sezon teatralny!!!!

I już wkrótce będziemy mogli spotkać się z Wami!!!

A propozycji mamy moc!!!

Trwają prace remontowe związane z modernizacją budynku naszego teatru, a my…właśnie rozpoczęliśmy próby do spektaklu opartego na bestsellerowej powieści Malcolma XD „Emigracja”, który reżyserować będzie znany i ceniony Paweł Świątek. To opowieść o dorastaniu w powiatowej Polsce, obfitującej w przygody podróży do Londynu i o samym życiu emigranta. O tirowcach, cygańskich handlarzach kamperami, anarchistach-squattersach, recydywistach ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, rosyjskich oligarchach, zubożałej angielskiej arystokracji, stulejarzach i klubach go-go.

Prapremierę zaplanowaliśmy na 9 listopada.

Kolejne pozycje tego sezonu, to tym razem, pełna humoru i dowcipu farsa w reżyserii Marcina Sławińskiego oraz „Alicja w krainie czarów” w reżyserii Macieja Podstawnego zrealizowana z myślą o naszych „młodszych” widzach.

W październiku, już tradycyjnie, zapraszamy na XIX Ogólnopolski Festiwal Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona”. Tym razem gościć będziemy teatry z : Warszawy, Lublina, Szczecina, Łodzi, Radomia, Kalisza, Krakowa oraz z Ukrainy.

Metropolitalna Noc Teatrów, którą zaplanowaliśmy na 9 listopada, również i w tym sezonie, obfitować będzie w wiele fantastycznych propozycji.

W ramach programu TEATR POLSKA wyruszymy ze spektaklem „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium” do: Stąporkowa, Dębicy, Staszowa, Oławy, Kłodzka, Jelcza, Głogowa, Brzegu Dolnego, Szprotawy. Zawitamy również do zaprzyjaźnionego Teatru w Równem na Ukrainie.

A oprócz wielu zaplanowanych w tym sezonie wyjazdów pojawimy się na Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy, Festiwalu Komedii Talia w Tarnowie, Koszalińskich Konfrontacjach Młodych m-teatr i kilku innych.

Tak więc, przed nami pracowity sezon 2019/2020!!!

NOWY NUMER DO REZERWACJI BILETÓW
609621460

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *