BRAMKI NA WYJEŹDZIE LICZĄ SIĘ PODWÓJNIE!

03 marca o godz. 16:00 zapraszamy na spektakl „Chopcy z Roosevelta” w reżyserii Jacka Głomba, który zagramy w Teatrze Polskim w Szczecinie.

Mamy do tego dwa bardzo ważne powody:

 

Włodzimierz Lubański. Co go łączy ze Szczecinem?

4 września 1963 roku w wieku 16 lat i 188 dni wybiegł w pierwszej jedenastce najlepszych polskich piłkarzy z numerem 7 na białej koszulce. Pokonaliśmy wtedy Norwegię 9:0, a młody Włodek strzelił jedną z bramek… miejscem rozegrania meczu był… stadion przy Twardowskiego w Szczecinie.  Przy okazji zaśpiewamy uroczyste sto lat z okazji 77 urodzin Pana Włodzimierza.

 

GRAMY DLA DYMKA!

Robert Dymkowski „Dymek” wymaga kosztownej terapii. Były napastnik m.in takich klubów jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź czy Arka Gdynia walczy z ciężką chorobą. ALS/SLA czyli stwardnienie zanikowe boczne to to, na co nikt nie jest gotowy. Robert potrzebuje wsparcia, które pozwoli mu spowolnić rozwój choroby. ramach wsparcia chcemy zaprosić wszystkich na spektakl „Chłopcy z Roosevelta” Katarzyny Knychalskiej z gościnnym udziałem Włodzimierza Lubańskiego. Dochód ze spektaklu przeznaczony jest na wsparcie finansowe dla Roberta Dymkowskiego.

Spektakl „Chopcy z Roosevelta” w 2023 roku wyróżniony został nagrodą Złota Maska dla Katarzyny Knychalskiej  i Jacka Głomba, w kategorii NAGRODA SPECJALNA za mariaż teatru i sportu, który otworzył naszą scenę na nową publiczność. Tym razem szczecińską !

Niech stadionowe okrzyki połączą się z teatralnymi brawami w szczytnym celu!!!

Do boju Zabrze !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *