DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2023

Szanowni Nauczyciele i Pedagodzy!

Pragnąc podziękować za dotychczasową, nieocenioną i wspaniałą współpracę serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór!!! Z okazji Dnia Nauczyciela, chcąc wspólnie uczcić z Wami ten wspaniały dzień, zapraszamy do Teatru Nowego!!! 14 października o godz.18.00 specjalnie dla Państwa zagramy spektakl w reż. Zbigniewa Stryja pt. „ Stosunki prawne”.

Jesteście Państwo dla nas ogromnym wsparciem i bardzo doceniamy, to wszystko, co Państwo robicie! Razem z Wami -wspólnie- poprzez nasze pozycje repertuarowe staramy się edukować dzieci i młodzież od najwcześniejszych lat. Dbamy o to, by w zabrzańskim teatrze ciągle pojawiały się pozycje lekturowe, spektakle dla najmłodszych, a także poprzez “lekcje teatralne”, staramy się przybliżać świat teatru zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Jednak gdyby nie Państwa zaangażowanie i chęć współpracy, ten most porozumienia pomiędzy teatrem a szkołą…by nie istniał.

Ci z Państwa, którzy chcą spędzić z nami ten wieczór, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 609611309, w celu rezerwacji miejsc.

Liczymy na dalsze owocne lata współpracy i dziękując za te, które za nami, serdecznie zapraszamy na spektakl z okazji Waszego Święta! Dyrekcja i Zespół Teatru Nowego w Zabrzu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *