FERIE ZIMOWE 2019

Dużymi krokami nadchodzą ferie zimowe… Zapraszamy gorąco dzieci i młodzież, a także … dorosłych do spędzenia wspólnego czasu w podwojach Teatru Nowego w Zabrzu!

12 i 13 lutego wypłyniemy w Morze ciche” w reżyserii Łukasza Zaleskiego! Ta poetycka opowieść ma szansę wzruszyć i ukazać nam świat osób niesłyszących, żyjących na co dzień bez dźwięków i słowa wypowiadanego. Na spektakl ten zapraszamy dzieci zarówno słyszące, jak i niedosłyszące. Obok języka migowego pojawi się również słowo mówione, a wspólna integracja pozwoli zapoznać się z różnymi światami i ich ograniczeniami. Czy oby na pewno te światy tak bardzo się różnią? A może jednak mają ze sobą wiele wspólnego? Zapraszamy do świata „Morza cichego”, gdzie szum morza, zapach ryb i budyniowych ciastek… zyskują zupełnie inny wymiar….

14 i 15 lutego Mmali widzowie wyruszą z aktorami w magiczną podróż ku zamierzchłej przeszłości naszego miasta. O Marysi z zabrzańskiego zamku w reżyserii Zbigniewa Stryja to najnowsza pozycja dla naszych milusińskich! Podczas wspólnej zabawy rycerze, księżniczki wprowadzą wszystkich w magiczny, bajkowy świat… w którym dobro ściera się ze złem, a uczciwość z podstępną chęcią zysku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *