FESTIWALOWY POJEDYNEK W KRAKOWIE

Dnia 18.05.2019 roku mieliśmy niebywałą przyjemność wziąć udział w fantastycznym wydarzeniu jakim jest teatralna bitwa, której zwycięzcy wezmą udział w Finale Festiwalu Mała Boska Komedia. Już po raz trzeci Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie organizuje pokazy spektakli teatralnych, które ocenia stuosobowe jury dziecięco-młodzieżowe. Spektakl „ Morze ciche” w reż. Łukasza Zaleskiego, z którym odwiedziliśmy tamtejszą widownię zachwycił młodych widzów swoim innowacyjnym podejściem do przełamywania barier w kulturze. Niepodważalnym walorem przedstawienia jest to, że  gramy je również w języku migowym oraz wykorzystuje wszystkie zmysły w niestandardowy sposób po to, by osoby niesłyszące mogły w 100% czerpać z tej dziedziny sztuki jaką jest teatr.

Po pokazie „ Morza cichego” młode jury miało  mnóstwo ciekawych pytań, na które nasz zespół starał się bardzo skrupulatnie i wyczerpująco odpowiedzieć.

Bardzo dziękujemy z możliwość wzięcia udziału w festiwalowym pojedynku  Małej Boskiej Komedii i mamy nadzieję do zobaczenia już podczas jesiennego finału festiwalu.

fot. D. Ścigalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *