GRAJ DUDKA, GRAJ 2024! wspomnienie

GRAJ DUDKA, GRAJ 2024!

Już po raz trzeci mieliśmy niesamowitą okazję wraz z Państwem wspólnie pokolędować. Choć Święta Bożego Narodzenia już za nami, to zapach pierników i choinki, blask świec i kolędy jeszcze na chwilę ponownie ożyły. Wspomnienia, tradycje i humorystyczne opowiadania przeniosły nas na chwilę w inny wymiar rzeczywistości: dzieciństwa, beztroski i radości.

Magia świąt pojawiła się na widowni Teatru Nowego w Zabrzu dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół Teatru Nowego Z Kulturą, które przy wsparciu Miasta Zabrze i Pani Prezydent Małgorzaty Mańki-Szulik przygotowało wydarzenie. Na scenie zagościli w tym roku Filharmonia Zabrzańska jak również młodzi chórzyści ze Studia Maciej

GALERIA ZDJĘĆ / klik

reżyseria, kierownictwo muzyczne: Kasia Łacisz
reżyseria, koordynacja: Agata Śliwa
koordynacja, realizacja obrazu: Paweł JaNic Janicki
śpiewali: Danuta Lewandowska, Jolanta Niestrój-Malisz, Joanna Romaniak, Katarzyna Gatner, Renata Spinek, Dagmara Noszczyk, Dorota Rusek-Binowska, Robert Lubawy, Krzysztof Urbanowicz, Jakub Piwowarczyk, Maciej Kaczor
Gwiazdor: Bartłomiej Latoszek
Dzięki temu, że tak licznie przybywają Państwo na nasze „Dudkowe” koncerty, to wpisały się one już na stałe w zabrzański repertuar teatru. Podczas kolędowania nie dzielą nas problemy, stanowiska ani kurtyna – stajemy się jedną wielką rodziną. Jest to magiczny czas, który ładuje nas pozytywnymi emocjami i dobrą energią na następny rok.
Było sentymentalnie, przepięknie i wzruszająco. Dziękujemy Państwu za to, że pomimo wielu zajętości i pędu dnia codziennego możemy na Was liczyć, szczególnie w tym wyjątkowym wydarzeniu. Te wspomnienia na długo zostaną w naszej pamięci.

GRAJ DUDKA GRAJ I DO ZOBACZENIA ZA ROK !!!

tekst: Katarzyna Gatner
foto: Paweł JaNic Janicki / Foto JaNic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *