JEŚLI SYLWESTER, TO TYLKO W TEATRZE!

Jeśli Sylwester, to tylko w teatrze!

Jeśli dobrze bawić się w Sylwestra…to tylko w Teatrze Nowym w Zabrzu! Pożegnaliśmy stary rok z przytupem i na wesoło. Był czarny humor za sprawą sztuki Freda Apkego „Ciach nogę”. Artyści dwukrotnie zagrali przedstawienie w sylwestrowy wieczór, budząc śmiech i budując napięcie wpisane w nieco absurdalną komedię o trudnych i surrealistycznych wyborach życiowych dróg.

GALERIA ZDJĘĆ / klik

Był tradycyjny szampan i toasty, uroczy catering i wspaniale przystrojone foyer. Blask, blichtr, srebro i złoto…Tak przecież mamy w zwyczaju witać Nowy Rok! Była jeszcze niespodzianka, muzyczne przedstawienie „Yes Sir, I can boogie”. Nasi artyści z wraz z muzykami: Łukaszem Srokowskim, Radosławem Pendzielskim, Tomaszem Bieńkiem i Adamem Sochackim, realizatorami: Kasią Łacisz, Agatą Śliwą, Maciejem Cierzniakiem oraz Igą Słupską zabrali nas w podróż do szalonych lat siedemdziesiątych epoki disco.

Nie żałujmy starego roku, cieszmy się nowym! Warto dodać, że przecież „Yes Sir, I can boogie” i „Ciach nogę” to pozycje repertuarowe naszego teatru i można je wciąż oglądać. Kochani Widzowie, dziękujemy, że byliście z nami w tę noc. Dziękujemy, że Jesteście z nami zawsze! Niech rok 2024 będzie nowym rokiem miłości i szczęścia…rokiem, który nie może się obejść bez naszego teatru!

Rok Nowy – Teatr Nowy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *