KOCHANI NAUCZYCIELE I PEDAGODZY!

KOCHANI NAUCZYCIELE I PEDAGODZY!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Wam gorące życzenia. Dziękujemy za trud włożony w kształcenie, za codzienną motywację do walki o dobrą przyszłość, a także za cierpliwość i wyrozumiałość. Życzymy Wam wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i satysfakcji z odkrywania talentów oraz z osiąganych wyników. Niech Państwa entuzjazm i pasja zwyciężą z trudami dnia codziennego.

Jesteście Państwo dla nas ogromnym wsparciem i bardzo doceniamy, to wszystko, co Państwo robicie! Razem z Wami -wspólnie- poprzez nasze pozycje repertuarowe staramy się edukować dzieci i młodzież od najwcześniejszych lat. Dbamy o to, by w zabrzańskim teatrze ciągle pojawiały się pozycje lekturowe, spektakle dla najmłodszych, a także poprzez “lekcje teatralne”, staramy się przybliżać świat teatru zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Jednak gdyby nie Państwa zaangażowanie i chęć współpracy, ten most porozumienia pomiędzy teatrem a szkołą…by nie istniał.

Dziękujemy za tak liczne przybycie, na spektakl „Stosunki prawne w reż. Zbigniewa Stryja, który zorganizowaliśmy specjalnie dla Was. Było pięknie.

Bądźcie z nami jak najczęściej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *