LATO W TEATRZE NOWYM W ZABRZU 2020 “W SIECI” / rekrutacja online

Czy masz ochotę spędzić wakacje w wirtualnym teatrze? Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Nowego w Zabrzu „z Kulturą” i Teatr Nowy w Zabrzu proponują warsztaty online.

Dla kogo? Dla wszystkich osób chętnych od 12 do 18 roku życia. Pamiętaj jednak, że mamy ograniczoną liczbę miejsc: 40 osób na turnus.

Kiedy? Warsztaty odbywać się będą w dwóch terminach:
– od 29 czerwca do 10 lipca 2020
– od 13 lipca do 20 lipca 2020

Zajęcia prowadzone będą internetowo przez wykwalifikowaną kadrę składającą się z aktorów i pracowników Teatru Nowego w Zabrzu, w 5 grupach:

1. wokalno-aktorskiej (prowadzący: Joanna Romaniak, Agata Śliwa
2. aktorskiej (prowadzący: Jarosław Karpuk, Jakub Piwowarczyk)
3. dziennikarsko-fotograficzno-promocyjnej (prowadzący: Beata Dąbrowiecka, Paweł Janicki)
4. taneczno-aktorskiej (prowadzący: Dagmara Noszczyk, Renata Spinek)
5. plastyczno-lalkarskiej (prowadzący: Danuta Lewandowska, Adrian Ryński-Nogaj)

Codziennie, od poniedziałku do piątku będziesz otrzymywać link do warsztatów od swoich prowadzących. Dostaniesz zadanie do wykonania, które będziesz musiał nagrać kamerą lub telefonem komórkowym i nam przesłać. Kilka razy podczas turnusu spotkamy się na warsztatach za pomocą platformy zoom – termin i godzinę podamy odpowiednio wcześniej.

Jeżeli masz ochotę spędzić z nami czas na wspólnej teatralnej zabawie on-line, prześlij film nakręcony telefonem komórkowym do 2 min, w którym pokazujesz nam swoje umiejętności i przekonasz nas dlaczego masz być w grupie, którą dla siebie wybrałeś (np. grupa aktorska – interpretacja wiersza lub prozy; wokalno-aktorska – piosenka; plastyczno-lalkarska – swoje dzieła plastyczne; taneczno-akorska – taniec z elementami dramy). Film należy umieścić na zewnętrznym serwerze (Wetransfer lub YouTube) i podać go w interaktywnym kwestionariuszu.

Prosimy aby nazwa pliku bądź opis był zapisany w formacie: imię i nazwisko_nazwa grupy Pamiętaj! Filmy nagrywamy w poziomie.

Do działa! Aby wziąć udział w rekrutacji, proszę wypełnić interaktywny kwestionariusz.

Wyniki rekrutacji będą znane po 24 czerwca 2020 r. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty są realizowane z programu Narodowego Centrum Kultury w ramach środków „Kultura w sieci”

Czekamy na Was!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *