LATO Z TEATREM 2021 / OGŁASZAMY NABÓR!!

LATO Z TEATREM 2021
OGŁASZAMY NABÓR!

Wszystko wskazuje na to, że mimo trwającej sytuacji epidemicznej znów będziemy mogli, zgodnie z wieloletnią tradycją, zorganizować wakacyjne warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat. Zachowując wszelkie niezbędne obostrzenia, niemniej jednak! Zajęcia będą się odbywały w Teatrze Nowym w godz. od 9.00 do 15.00, poprowadzą je aktorzy i pracownicy działów kreatywnych naszego Teatru, uczestnicy – w zależności od swoich predyspozycji i zainteresowań – mają do wyboru kilka grup: aktorską, lalkarsko– aktorską, scenograficzno-plastyczną, taneczno-wokalną i promocyjno-dziennikarską. W trakcie dwutygodniowych warsztatów ich siłami powstanie spektakl, który na zakończenie zostanie zaprezentowany na scenie Teatru Nowego.

Ogłaszamy nabór na dwa turnusy:

I TURNUS: 28 czerwca – 11 lipca br. (w pierwszym tygodniu zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w drugim – od poniedziałku do niedzieli)

II TURNUS: 12 lipca – 25 lipca br. (jw.)

Zapisy na I TURNUS przyjmujemy od 21 czerwca w godz. 10.00 – 16.00, do wyczerpania limitu miejsc. By ograniczyć zagrożenia, przyjmowane będą jedynie zgłoszenia telefoniczne. Rodzic/opiekun może zapisać tylko swoje dzieci. By zgłosić akces, należy w podanym powyżej terminie zadzwonić pod jeden z następujących numerów:

+48 692934078

<br><br>

po czym, do dnia 23 czerwca do godz. 16.00 dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z potwierdzeniem wpłaty mailowo na adres organizacja@teatrzabrze.pl lub osobiście do Biura Promocji i Organizacji Widowni TN. Kartę można pobrać ze strony www.teatrzabrze.pl bądź osobiście – karty dostępne będą w holu przy wejściu głównym do Teatru. Przed wypełnieniem karty prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem Lata z Teatrem Nowym 2021, dostępnym na naszej stronie. Jego akceptacja jest warunkiem udziału w warsztatach.

SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI II TURNUSU – 8 LIPCA – CZWARTEK GODZ. 16:30

Zapisy na II TURNUS przyjmujemy od 23 czerwca w godz. 10.00 – 16.00, do wyczerpania limitu miejsc. Wypełnione karty zgłoszeniowe wraz z dowodem wpłaty należy dostarczyć mailowo na adres organizacja@teatrzabrze.pl lub osobiście do Biura Promocji i Organizacji Widowni TN do dnia 25 czerwca do godz. 16.00.

Opłata za udział w 1 turnusie warsztatów wynosi:

  • 250 zł dla uczestnika będącego mieszkańcem Zabrza;

  • 450 zł dla uczestnika spoza Zabrza.

Opłaty należy dokonać przelewem na konto stowarzyszenia: Santander Bank Polska S.A. 81 1090 1766 0000 0001 4280 0938
W wyjątkowo trudnych sytuacjach istnieje możliwość zwolnienia z opłaty. Szczegóły w Regulaminie.

Spotkanie organizacyjne I turnusu odbędzie się 25 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 na widowni Teatru. Ze względu na obowiązujące obostrzenia zapraszamy na nie tylko po jednym opiekunie każdego z uczestników. Dzieci zostają w domu!

Bardzo Państwa przepraszamy za niedogodności i utrudnienia w tegorocznym naborze. Wynikają one z troski o bezpieczeństwo nas wszystkich. Za wszelką cenę chcemy uniknąć tłoku, który mógłby sprawić, że z powodu jakiegoś wirusa Lata z Teatrem Nowym w tym roku znów nie będzie.

Tym niemniej, a właściwie tym goręcej serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *