NUDA W FERIE ZIMOWE? NIE Z NAMI!

Dużymi krokami nadchodzą ferie zimowe… Zapraszamy gorąco dzieci i młodzież, a także … dorosłych do spędzenia wspólnego czasu w podwojach Teatru Nowego w Zabrzu!

14 i 15 stycznia godz. 10:00 mali widzowie wraz z rodzicami, dziadkami wyruszą z naszymi aktorami w magiczną podróż do… piórnika. „PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK” w reżyserii Zbigniewa Stryja to pozycja dla naszych milusińskich! Podczas wspólnej zabawy Plastuś i jego przyjaciele wprowadzą wszystkich w magiczny, bajkowy świat…

Bilety: https://tiny.pl/t8q5s

23 stycznia godz. 10:00 i 19:00 – Kolejną propozycją na spędzenie ferii zimowych z Teatrem Nowym jest „MORZE CICHE” w reżyserii Łukasza Zaleskiego! Ta poetycka opowieść ma szansę wzruszyć i ukazać nam świat osób niesłyszących, żyjących na co dzień bez dźwięków i słowa wypowiadanego. Na spektakl ten zapraszamy dzieci zarówno słyszące, jak i niedosłyszące. Obok języka migowego pojawi się również słowo mówione, a wspólna integracja pozwoli zapoznać się z różnymi światami i ich ograniczeniami. Czy oby na pewno te światy tak bardzo się różnią? A może jednak mają ze sobą wiele wspólnego? Zapraszamy do świata „Morza cichego”, gdzie szum morza, zapach ryb i budyniowych ciastek… zyskują zupełnie inny wymiar….

Bilety: https://tiny.pl/t8q1r

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Font Resize
Kontrast