PO PREMIERZE INWAZJI, NAGRODY, ŻYCZENIA…

Za nami weekend pełen emocji!! Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przypadającego 27 marca 2023 r. odbyła się wspaniała premiera „Inwazji Jaszczurów” w reżyserii Łukasza Zaleskiego.

Owacje na stojąco i gromkie brawa oraz długie rozmowy zakulisowe po spektaklu zapewniły nas, że spektakl ten na długo zagości w naszym repertuarze. „Inwazja Jaszczurów” to sceniczna adaptacja humorystycznej a jednocześnie przenikliwej i niezwykle proroczej powieści popularnego czeskiego autora, Karola Čapka. Ta barwna opowieść ma swój początek na odległych wysepkach Oceanu Spokojnego, gdzie pozornie błahe wydarzenie wkrótce odmieni sposób, w jaki funkcjonuje znany nam świat.

Po premierze, podczas sobotniego wieczoru, zostały również wręczone nagrody indywidualne, przyznawane przez Panią Małgorzatę Mańkę-Szulik Prezydenta Miasta Zabrze

Wyróżnieni zostali:

Hanna Boratyńska (aktorka)
Edyta Bicz (inspicjentka)
Sabina Niziołek (fryzjerka)
Rafał Nowotny (montażysta dekoracji)
Adam Tarkowski (montażysta dekoracji)

Wszystkim nagrodzonym gorąco gratulujemy!!!

W Międzynarodowym Dniu Teatru, Artystom i wszystkim osobom związanym z teatrem, życzymy radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, a naszej wspaniałej wiernej publiczności pragniemy z całego serca podziękować, że jesteście z nami!!! To Wy nadajecie sens naszym twórczym poszukiwaniom!

O R Ę D Z I E

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *