4. TEATRALNE ZADUSZKI BLUESOWE

* WSZYSTKIE * Kup bilet

Koncert w teatrze
– – – – – –
Na scenie Teatru Nowego ogromne zestawy nagłośnieniowe: dwa zestawy perkusyjne, gitary, oświetleniowa rampa i dym… Entourage jak z rockowego koncertu czyli świata muzyki i … refleksji. Wspominamy naszych kolegów, którzy przeszli już „na drugą stronę”, tych, którzy wciąż duchem są z nami. Słowa współgrały z muzyką, z bluesem, bo blues to muzyka duszy. Słuchamy bluesowych evergreen’ów w interpretacji artystów związanych z naszym teatrem. Jest lirycznie, dowcipnie i bardzo bluesowo…! Uwodzimy Publiczność pulsującym rytmem muzyki, wirtuozerią muzyków i niezwykłą atmosferą.

Tłumy bluesfanów w teatrze? Tak! To się dzieje! Bo to jest sztuka, bo to jest prawda bycia razem widzów i artystów. Obiecaliśmy w 2015 roku, że Teatralne Zaduszki Bluesowe staną się tradycją. I tak się stało!

pomysłodawca i prowadzący:
ZBIGNIEW STRYJ

2 listopada 2018 r. godz. 19:00

ZAGRAJĄ:

HIGHWAY

BANDA EDWARDA

LIMIT

TWA

 

 

 

ROK 2017
zagrali:
KSW4BLUES
INSTANT BLUES
MAREK MAKARON
HIGHWAY
ANNA STRYJ z zespołem
KASIA ŁACISZ-KUBACKA & TOMEK BIENIEK
ALEKSANDRA STRYJ z zespołem
& STONAGE FULL OF SUN

———————————-

ROK 2016
zagrali:
HIGHWAY
STEREO TYP czyli Dynam i Maniol
LIPINY SYNDICATE
KSW4BLUES.

———————————-

ROK 2015
zagrali:
HIGHWAY !
KAJETAN DROZD BAND !
oraz
Aleksandra Stryj, Grzegorz Jurczyk, Wojciech Konofol, Karolina Gilewska, Anna Stryj, Sebastian Byma, Bartek Golik, Katarzyna Łacisz, Kasia Łacisz-Kubacka, Dariusz Czajkowski, Joanna Gorzała, Ania Cichowska, Bartlomiej Weremko…

Kup bilet