ROZWÓD PO RAZ SETNY!

Szanowni Widzowie!

Wielkimi krokami zbliża się setny spektakl fantastycznego monodramu Jolanty Niestrój-Malisz „Mój boski rozwód”. Zapraszamy już 19 stycznia o godzinie 19:00 na Scenę Kameralna w Parku Hutniczym 11. Świętujmy wspólnie to niesamowite wydarzenie i przeżyjmy nietuzinkowy rozwód raz jeszcze. Serdecznie zapraszamy!

BILETY 18 stycznia / czwartek jak barszcz

BILETY 19 stycznia / piątek

“Kay zapewniała mnie, że pierwsze 50 lat w życiu kobiety to są te najgorsze. Mówiła, że powinnam spojrzeć na swoje życie jak na smakowity obiad, a na mężczyznę jak na dodatek – przyjemny, ale
niekonieczny. Poradziła mi, żebym się sobie oświadczyła, sama przyjęła oświadczyny i sama wyszła za siebie. Aby… kochać siebie aż do śmierci. Śmiejcie się jak chcecie, ale mi to pomogło.”

Tłumaczenie: Anna Wołek i Krystyna Podleska
Reżyseria: Julia Wernio
Scenografia: Elżbieta Wernio
Konsultacje choreograficzne: Anna Mrowicka
Inspicjent/sufler: Jacek Tomaszewski

Rozwód to nie koniec świata – przekonaj się sama! Poznaj zranioną kobietę, która po zdradzie męża ponownie odkrywa radość życia i swoją kobiecość. Zapraszamy na „Mój boski rozwód” – dogłębne studium psychiki dojrzałej kobiety, która okaże Ci się bliższa, niż mogłabyś sądzić! Jest to szalenie dowcipna i błyskotliwa komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, a także o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Śmieszne i zarazem wzruszające sytuacje oraz pełne humoru i życiowej mądrości teksty sprawią, że zupełnie inaczej spojrzysz na swoje życie.

Głosów udzielili:
Hanna Boratyńska
Joanna Romaniak
Andrzej Kroczyński
Zbigniew Stryj
Marian Wiśniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *