SYLWESTROWA OPOWIEŚĆ

Zapraszamy na niezapomniany Wieczór Sylwestrowy do Teatru Nowego, który od progu przywita Was wyjątkową i świąteczną atmosferą. W cudowny nastój wprowadzimy Państwa spektaklem „Opowieść Wigilijna” w reżyserii Henryka Adamka, który zagramy dla Państwa o godz 21:00.

Ta poetycka przypowieść o starym, zgorzkniałym skąpcu, tak jak i powstające na jej podstawie niezliczone adaptacje teatralne i filmowe, prowokują do odpowiedzi na pytanie: na czym polega szczęśliwe życie?…. A może raczej – na czym ono z pewnością nie powinno polegać?…..

Nasza propozycja jest kierowana dla całych rodzin. Serdecznie zapraszamy na te familijne widowisko teatralne dorosłych razem ze swoimi pociechami. Wspaniała scenografia i kostiumy, znakomita muzyka, bogactwo ruchu i obrazu gwarantują fascynujące widowisko z głębokim przesłaniem, opowiadające o tym co w życiu jest najważniejsze. Familijne widowisko dla całej rodziny, które trzeba zobaczyć!

Dla wszystkich dzieci do 15 roku życia przygotowaliśmy bilet w niższej cenie 80 zł. (bilet normalny: 90 zł.) Można go zarezerwować telefonicznie lub kupić osobiście w kasie teatru. Symbolicznie lampką szampana około godziny 22:40 złożymy sobie najlepsze życzenia na nadchodzący Nowy Rok. Natomiast PÓŁNOC należy do Was. Tańczcie i śmiejcie się do rana w gronie najbliższych. Niech ta wyjątkowa noc będzie dla wszystkich magiczna.

Serdecznie zapraszamy!
31 grudnia 2021 r. godz. 21.00

Bilety: https://tiny.pl/9cbz6

Tłumaczenie: ANDRZEJ POLKOWSKI
Adaptacja i reżyseria: HENRYK ADAMEK
Scenografia: WOJCIECH JANKOWIAK
Kostiumy: MARTA HUBKA
Muzyka: RAFAŁ SMOLEŃ
Przygotowanie wokalne: MARZENA MIKUŁA-DRABEK
Ruch sceniczny: AGNIESZKA ŚLUSAREK
Skrzypek: JAKUB ŁYSIK / MONIKA KRZYSZTOFIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *