TEATR NOWY W RYTMIE DISCO / MASZ JUŻ PLANY NA SYLWESTRA?

Drodzy Widzowie…jeśli mijający 2023 rok był dla Was dobry i żal go żegnać…

Jest na to lek -sylwestrowy wieczór w Teatrze Nowym w Zabrzu!!! Jeśli zaś chcecie z nadzieją wejść w nowy rok i zapomnieć o minionym… Jest na to sposób – Sylwester w Teatrze Nowym! Specjalnie dla Was w ostatni wieczór starego roku zagramy dwa spektakle. Już 31 grudnia czarna komedia Freda Appkego „Ciach nogę”. O godz. 17:30 z lampką szampana po przedstawieniu i o godz. 21:00 z przekąskami, winem i … kolejną atrakcją tego wieczoru, programem muzycznym „Yes Sir, I can boogie” czyli teatr w rytmie DISCO. Nasza publiczność przeniesie się wraz z artystami Teatru Nowego w Zabrzu w kolorowo-brokatowe lata 70. i 80. To największe przeboje w zupełnie nowej i oryginalnej odsłonie. Zawiruj z Teatrem Nowym i wejdź tanecznym krokiem w Nowy 2024 Rok. Can you boogie?

KUP BILETY ONLINE

“Yes sir, I can boogie”

to przedpremierowy koncert, w którym przeniesiemy Was do gorących klubów muzycznych z lat 70-tych i 80-tych. Największe hity polskiej i światowej sceny muzycznej, które zabrzmią w nieco nowych aranżacjach, stworzonych specjalnie na tę okazję przez Jacka Dzwonowskiego, zostaną wykonane przez wspaniały band oraz aktorów Teatru Nowego w Zabrzu i wyjątkowych gości.
W czasie koncertu usłyszeć będzie można takie utwory z repertuaru m.in.: Bee Gees, Prince’a, Eart, Wind & Fire, Baccara, Krystyny Prońko, Urszuli Sipińskiej czy Zbigniewa Wodeckiego.

Daj się wciągnąć na roztańczony parkiet Teatru Nowego i pozostań z nami w rytmie disco!

Na scenie: Joanna Romaniak, Renata Spinek, Kasia Łacisz, Agata Śliwa, Robert Lubawy, Jakub Piwowarczyk,
Łukasz Srokowski – perkusja, Adam Sochacki – bas, Grzegorz Wanatowicz – gitara, Tomasz Bieniek– piano.

PREMIERA / 19 STYCZNIA 2024 / “Yes sir, I can boogie” / KUP BILETY

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *