WSZYSTKO O… 10 LAT NA SCENIE

Czy można opowiedzieć “Wszystko o kobietach” i “Wszystko o mężczyznach” w jeden wieczór? Wszystko się może zdarzyć!
Zwłaszcza w Teatrze Nowym w Zabrzu. “Wszystko o kobietach” i “Wszystko o mężczyznach” – to sztuki misternie skonstruowane przez… współczesnego chorwackiego dramatopisarza Miro Gavrana. Trzy aktorki i trzech aktorów – w przypadku drugiego tytułu – wykreują kilkanaście postaci z pasją i sentymentem, szczerością i humorem, miłością i nienawiścią, szczęściem i rozpaczą. Opowiedzą Państwu różne historie, obnażą skomplikowane relacje międzyludzkie i niezaprzeczalnie – rozbawią!!!

I tak Drodzy Widzowie już od 10 lat aktorki i aktorzy biorący udział w komedii pt. “Wszystko o kobietach. Wszystko o mężczyznach” bawią, śmieszą i wzruszają publiczność zabrzańskiego teatru. W ciągu tego okresu zagraliśmy ją już ponad 100 razy dla ponad 30 000 widzów i nie zamierzamy na tym zakończyć!

Zapraszamy zatem już 15.04.2018 r. o godz. 18:00 na jubileuszowy pokaz spektaklu “Wszystko o kobietach. Wszystko o mężczyznach” w reż. B. Wyszomirskiego. Doskonała zabawa gwarantowana, a w trakcie przerwy… mała niespodzianka dla widzów! Dodatkową atrakcję dla Pań zapewni partner wieczoru – Mrs.Sporty Zabrze!

Zachęcamy do zakupu biletów: KUP BILETY

lub do rezerwacji miejsc (Kasa Teatru Nowego +48 32 271-32-56 w. 220)