ZAKOCHAJ SIĘ NA NOWO W TEATRZE NOWYM W ZABRZU!

ZAKOCHAJ SIĘ NA NOWO W TEATRZE NOWYM W ZABRZU!

Wracamy! Wracamy do Was! Najszybciej jak to tylko jest możliwe! Zapraszamy 14, 20 i 21 lutego o godzinie 18:00 na znakomitą farsę w reż. Marcina Sławińskiego – OKNO NA PARLAMENT.

To wspaniała okazja, żeby odnowić swoje uczucie do zabrzańskiego teatru po tak długiej rozłące lub zakochać się w nim na nowo po remoncie, który właśnie dobiega końca! Przed spektaklem warto wybrać się na spacer wokół teatru, gdzie efekty prac firm budowlanych widać najbardziej.

 

„Okno na parlament” to lekka i niezwykle zabawna komedia pomyłek i fałszywych tożsamości, w której precyzyjnie skonstruowana intryga i brawurowe tempo akcji, ani na chwilę nie dają widzowi odetchnąć… Pewnego razu w luksusowym apartamencie londyńskiego hotelu minister brytyjskiego rządu i romansująca z nim sekretarka opozycji znajdują zwłoki… Chcąc uniknąć skandalu, postanawiają zatuszować całą sprawę. Czy to się uda, biorąc pod uwagę przeszkadzający im ciągle personel hotelu, zazdrosnego męża i kilka innych osób, w tym także samego nieboszczyka? Musicie się Państwo przekonać sami!!!

Na scenie zobaczymy: Jolantę Niestrój-Malisz, Joannę Romaniak, Dorotę Rusek-Binowską, Renatę Spinek, Grzegorza Cinkowskiego, Andrzeja Kroczyńskiego, Roberta Lubawego, Jakuba Piwowarczyka, Mariana Wiśniewskiego oraz Zbigniewa Stryja!

Już dziś kup bilet przez internet lub zarezerwuj telefonicznie: 609 621 460, lub 723 331 007.

UWAGA! Możesz być jednym z pierwszych widzów, którzy po kilkunastu latach ponownie usiądą na naszym balkonie! Rezerwacja miejsc na pierwszym piętrze możliwa jest tylko telefonicznie! –

Kasa teatru pracuje w poniedziałki od 8:00 do 16:00, wtorek – piątek od 8:00 do 18:00*, sobota – niedziela od 15:00 do 18:00*. /*lub do rozpoczęcia spektaklu

Wszyscy widzowie, którzy zarezerwują bilety na OKNO NA PARLAMENT lub zakupią je online, a nie wypełnili jeszcze obowiązkowego oświadczenia na potrzeby sanepidu, proszeni są o wydrukowanie go i wypełnienie w domu lub przybycie 30 minut przed spektaklem.

 

Maseczki w dłoń i czekamy na Was, Drodzy Widzowie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *