CO WYDARZYŁO SIĘ 8 GRUDNIA 1994 R.?

“Anecie na pamiątkę miłego spotkania w Zabrzu, na spektaklu realizowanym przeze mnie – “Maciek z telewizyjnego serialu W labiryncie” – Cezary Domagała 8.12.94 r.”

 

KARTKA Z KALENDARZA Dziś mamy 8 grudnia 2023 roku — to oczywiste… ale czy zastanawialiście się kiedyś, co się działo tego dokładnie dnia wiele lat temu? Np. w 1994 roku?

My owszem! 8 grudnia 1994 r. na naszej scenie zagraliśmy świeżo po premierze spektakl MAŁY KSIĄŻĘ Antoine de Saint-Exupéry w reżyserii Cezarego Domagały. Na scenie podziwialiśmy Hannę Boratyńską, Danutę Lewandowską, Iwonę Pieniążek, Marzenę Styczeń, Witolda Burakowskiego, Ronalda Cybulskiego, Wincentego Grabarczyka, Krzysztofa Konrada, Andrzeja Lipskiego oraz młodych aktorów w roli tytułowej.

Dlaczego to takie niezwykłe? Ponieważ Cezary Domagała właśnie wrócił do Zabrza i pracuje nad nową adaptacją tego wspaniałego dzieła! Nie możemy się doczekać! Premiera już 17 lutego 2024 r.

Psss! Na premierę zostało bardzo niewiele miejsc! Czym prędzej zarezerwuj lub kup online bilety na niedzielny pokaz – 18 lutego!

BILETY ONLINE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *